Firemní výuka

Pro firemní klientelu realizujeme firemní vzdělávání připravené na míru podle požadavků zákazníka. Po obdržení vaší poptávky se s vámi spojíme a navštívíme vás, abychom mohli přesně identifikovat vaše potřeby a připravit odpovídající nabídku.

Vždy klademe velký důraz na zhodnocení vstupních znalostí účastníků vzdělávání, stanovení cílů vzdělávání a na průběžnou a závěrečnou evaluaci. V rámci realizace firemního vzdělávání provádíme monitoring docházky a průběžný monitoring postupu účastníků vzdělávání. To umožňuje poskytovat skutečně efektivní vzdělávání, které se nemíjí svým účinkem.

Pro naše jazykové firemní kurzy a akce využíváme jak kvalifikované lektory - lingvisty, české i zahraniční lektory, tak i odborníky a specialisty na odborné oblasti vzdělávacích programů, které realizujeme. Náš tým nám umožňuje sestavit a realizovat jak jazykově, tak i odborně fundované vzdělávací programy, které odpovídají potřebám našich zákazníků.

Firemní vzdělávání probíhá jak formou skupinové výuky tak i individuální výuky či výuky 2+1. Některé kurzy probíhají v našich prostorách, jiné na žádost zákazníka přímo na pracovišti.

Mezi naše vzdělávací programy, které realizujeme, patří obecná angličtina, obecná němčina (ve všech úrovních pokročilosti), obchodní angličtina, obchodní němčina (ve všech úrovních pokročilosti) a celé spektrum kurzů zaměřujících se na obchodní dovednosti v češtině a v angličtině, jako jsou například prezentační dovednosti aplikované na různé pracovní oblasti, vedení porad a další.

Samozřejmě, že mimo vlastní firemní výuku poskytujeme také nezávislý jazykový audit s výstupem definovaným podle potřeb zákazníka. Mimo služeb jazykové školy vám také můžeme nabídnout kompletní portfolio služeb překladatelské agentury.

Na vaši žádost vám rádi zašleme naše reference a připravíme vám nabídku, která bude splňovat vaše požadavky.

Tyto stránky používají nezbytné cookies. Cookies nezpracováváme ani nesbíráme .